Учнівське самоврядування

Поведи себе як європеєць

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС. Цього року День Європи проходив з 16 по 20 травня під гаслом: «Поведи себе як європеєць».

Актив Євроклубу «Юність» Нововолинського ВПУ долучився до відзначення Дня Європи - дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури та, що найважливіше, спільного майбутнього. Було цікаво, весело, пізнавально так, як до Дня Європи традиційно проводять різноманітні заходи.

Святкування розпочалось з Євро-вікторини «Державна символіка країн Євросоюзу», де учні І курсу мали можливість показати свої знання про ЄС. Викладач історії Олена Анатоліївна Лешко провела урок-лекцію на тему «Україна – Європейська держава», на якій учні вкотре переконались, що Україна не просто територіально знаходиться в межах Європи, а й є повновартісною, повносилою європейською державою. Наступним етапом проведення свята була виставка-огляд учнівських малюнків - «Європейський розвиток мого рідного краю», висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу для нашого краю, сучасного світу.

У бібліотеці училища організовано тематичні книжкові виставки, інформаційні експозиції з питань діяльності ЄС та відзначення Дня Європи.

Під час святкування Всесвітнього дня вишиванки в училищі учні взяли участь у флешмобі «Вишиванка за мир», де в черговий раз нагадали всім, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства.

Впевнені, що прагнути до єдиної європейської сім’ї й будувати Європу в Україні можна одночасно, і ми вже робимо це у нашому училищі. Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Ми хочемо відкрити для себе Європу і пізнати європейський простір!