Учнівське самоврядування

Ми – активні громадяни

4-5-го лютого у м. Нововолинську на базі МРЦ «Нові крила» проходив тренінг за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні. До участі в тренінгу долучилась і Кутасевич Юліанна – голова учнівського комітету Нововолинського ВПУ.

У заході взяли участь близько 30 учасників. Тренінг провели тренери з Луцька Ірина Гаранчевська та Микола Волочай. Усі учасники отримали навички, необхідні активному громадянину для написання та отримання фінансування для власного соціального проекту.

Проведенню заходу сприяв фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».

«Переконаний, що ця програма допоможе нам змінити місто на краще. Тішить, що у Нововолинську є активна молодь, яка готова до дій», – зазначив керівник МРЦ “Нові крила” , – Павло Медина.

Такі заходи необхідно проводити регулярно. Нажаль цей тренінг був лише 2 дні. Але я дякую нашим керівникам за цей гарно проведений час, нові знання, нових друзів. Також хочу подякувати фонду Ігоря Гузя «Прибужжя», що сприяв його проведенню. Адже ми майбутнє Нововолинська і ми повинні розвиватися та робити щось для покращення нашого міста. У нас багато ідей, надіємось втілити більшість проектів. Тому долучайтеся до "Аctive Сitizens". Разом ми зможемо ВСЕ.