Виховна робота

День Героїв Небесної Сотні

Пам'ятний день 20 лютого встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Три місяці, залишивши свої родини, тисячі людей стояли на вулицях, день і ніч, у морози, заради одного – щоб домогтися свого, щоб їхній біль хтось почув. Це було схоже на якийсь страшний сон. За цей короткий проміжок часу ми прожили цілу історичну епоху.

Із засобів оборони у мітингувальників були тільки саморобні дерев’яні щити, дерев’яні палиці, барикади, створені з підручних матеріалів та палаючі автомобільні шини і їдкий дим, що густою хмарою оповив серце України – Київ.

Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції.

Серед Героїв Небесної Сотні і наш земляк Сергій Байдовський. Учні читали вірші присвячені тим подіям, а під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» запалили свічку і передавали один одному, як символ безсмертя.

Згадали поіменно і випускників нашого училища, які пожертвували своїм життям на Сході України за нас та нашу кращу долю, покинувши своїх матерів та батьків, залишивши дітей сиротами, а дружин вдовами.

А на закінчення вшанували світлу пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

Пам’ятаймо про них, зробімо усе, від нас залежне, аби ці непоправні втрати не були марними. Світлі образи їх навічно збереже пам’ять у наших серцях…Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Героям слава!