Спортивне життя

ХХІV обласна спартакіада з волейболу

Продовжується ХХІV Волинська обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ. На спортивних базах Нововолинського ВПУ та ПТУ11 пройшли змагання з волейболу (юнаків). В змаганнях прийняли участь 12 збірних команд училищ області.

Команди були розподілені на дві підгрупи. В першій підгрупі зустрілися 6 сильніших команд, чемпіон та призери області. Напруженими пройшли зустрічі, щоб виявити фіналістів для участі в основному фіналі. Переможцем першої підгрупи стала команда Луцького ВПУ Будівництва та Архітектури, а другої Торчинського профліцею. За третє місце вели напружену боротьбу команди Нововолинського ВПУ та Любомльського профліцею. У надважкій і безкомпромісній боротьбі третє місце здобула команда нашого училища у складі: Івановський Юрій (17ВТГ), Микитюк Василь(48гр), Лєбєдєв Олександр (46), Ковальчук Сергій (15гр), Дець Андрій (15гр), Туманов Назар (48гр), Чижук Олег (20гр), Король Роман (31) та капітан команди Калиш Олександр (17ВТГ).

Волинське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України нагородили команди переможців дипломами.

Вітаємо наших призерів з гарним результатом!