Виховна робота

Чорнобильська трагедія

Час пливе невпинно. Спливають роки, сплітаючись у десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається найбільшим горем для нас українців. Минув 31 рік з моменту аварії на ЧАЕС.

Саме цій даті була присвячена виховна година в групах № 50 і 44. Бібліотекар розповіла учням, як митці всього світу відреагували на ті страшні події. Було переглянуто уривки з фільмів «У суботу», режисера О.Міндадзе, «Розпад» в головній ролі з Сергієм Шакуровим, «Земля забуття» з Ольгою Куриленко в головній ролі, кліпи «Чорнобиль форева», гурту «Скрябін» і британського репера Example, а також книжкову виставку «Сумні дзвони Чорнобиля».

Українські та світові письменники також не стояли осторонь. Тема Чорнобильській катастрофи знайшла місце у творах І.Драча, Л.Костенко, Б. Олійника, Д.Павличка, М. Сингаївського, Ю.Щербака, В.Яворівського, Ф.Пола, Д.Шепарда та інших. Учні зачитали уривки з поетичних творів та послухали уривок з симфонії для органу «Чорнобиль», російського композитора вірменського походження Мікаела Тарівердієва.