Учнівське самоврядування

Голова учнівського самоврядування

Кутасевич Юліанна

Головою учнівського самоврядування є Кутасевич Юліанна, яка народилася в місті Нововолинську 9 травня. Зараз навчається в групі №45 за професією кухар, кондитер.

Учениця приймає активну участь у художній самодіяльності, любить мистецтво, у вільний час полюбляє малювати. Ще навчаючись у школі – відвідувала гурток з фітодизайну, по закінченні якого отримала диплом. З дитинства займається в танцювальній школі. Обожнює свою майбутню професію, вправно працює на виробничому навчанні. Юліана цілеспрямована, любить ставити перед собою мету і досягає її.

Вона вважає: "Допоки ми віримо в свою мрію, - ніщо не відбувається випадково, але й не слід забувати про особистий і професійний розвиток".

У вільний від навчання час Юліанна не сидить на місці. Допомагає дітям в благодійних таборах, займається волонтерством.

Приймає активну участь у всіх зборах та заходах, які відбуваються. Має авторитет. До думки Юліанни прислухаються у колективі, адже вважають її відповідальною і доброю людиною.


Заступник голови

Павлов Владислав

Заступником голови учнівського самоврядування є Павлов Владислав, який навчається в групі №11 за професією електрослюсар підземний. Народився 22 грудня у місті Нововолинську.

Влад є різносторонньо розвиненою особистістю. З дитинства займався в спортивній школі, малює, відвідує МРЦ "НОВІ КРИЛА" м. Нововолинськ - молодіжне середовище для всебічного розвитку дітей та молоді, долучається до різноманітних благодійних акцій, які проводяться в місті та в межах нашого училища, захоплюється мистецтвом.

В майбутньому мріє подорожувати світом, знайомитися з новими людьми, їхнім ритмом життя.

У житті училища учень займає вагоме місце. Приймає активну участь у всіх зборах та заходах, які відбуваються. Ініціативний, відповідальний, виконавський.


Заступник голови

Любежаніна Аліна

Заступником голови учнівського самоврядування є Любежаніна Аліна, яка навчається в групі №51 за професією кравець, вишивальник. Народилась 9 квітня у місті Нововолинську.

Аліна творча особистість, з дитинства полюбляла вишивати. Відвідувала гурток з фітодизайну, захоплюється різними видами декоративно-прикладного мистецтва.

В училищі займає стійку визначену позицію в навчанні, намагається показувати учням як переконливо та аргументовано доводити свою думку. Бере участь в обласних зборах лідерів учнівського комітету області, долучається до різноманітних благодійних акцій, які проводяться в місті та в межах нашого училища.