Євроклуб "Юність"/Звіти про роботу

Звіт
про роботу учнівського євроклубу «Юність»
за 2013 – 2014 н.р.

Робота учнівського євроклубу в 2013-2014 навчальному році проводилась згідно із затвердженим планом. Координацію роботи здійснювала керівник клубу, викладач іноземної мови Тетяна Лопоша. Президентом клубу на 2013-2014 навчальний рік було обрано учня групи №12 Дмитра Казимірова.

Основні напрямки діяльності євроклубу за звітний період базувались на активному пропагуванні ідей європейської єдності шляхом накопичення та передачі знань про Європу в історичному, географічному, культурному, економічному та інших аспектах, а також, залученні всіх учнів училища до суспільно-корисної діяльності.

У вересні відбулися організаційні засідання, де координатор євро клубу відзвітувала про минулий (2012 – 2013) навчальний рік, переобрали президента клубу, так як попередній перебував на переддипломній практиці за межами училища; прийняли нових учнів до лав клубу і затвердили план роботи на 2014 – 2015 н.р..

Протягом жовтня активісти євроклубу проводили заочні екскурсії для учнів І курсу країнами ЄС. У результаті – першокурсники ознайомились з географічним розташуванням історичних пам’яток, а найголовніше, зацікавились діяльністю євроклубу.

У листопаді ознайомились з наказом по проведенню обласного фестивалю «Вивчаємо Європу» та здійснили розподіл обов’язків щодо підготовки та пошуку матеріалів фестивалю.

У грудні гуртківці вивчали різдвяні традиції країн Євросоюзу, провели фестиваль «Різдвяні колядки». Напередодні Дня Св. Миколая, за традицією, члени клуба прийняли активну участь в щорічній акції «Серце віддаю дітям». Євроклубівці зібрали іграшки, шкільне приладдя, книжки з казками країн Європи. Зібрані речі представники учнівського самоврядування та активісту клубу передали у дитячий центр «Ковчег».

Січень став підсумком пошуково-дослідницької діяльності в І семестрі. Клуб проаналізував матеріали, підібрані для фестивалю «Вивчаємо Європу». Для учнів і курсу провели вікторину «Впізнай країну». Продовжили підбір та опрацювання матеріалів про республіку Польщу.

У лютому євроклубівці провели семінар на тему: «Національна символіка країн-членів Євросоюзу»

У березні взяли участь в училищній «Толоці». Провели круглий стіл на тему «Бережемо природу». У квітні, перед Пасхальними днями, ознайомилися з традиціями святкування Пасхи у Європі, та порівняли їх зі своїми.

У травні євроклубівці активно готувалися до фестивалю виконували випереджувальні завдання на різноманітні заходи фестивалю.

Із 2 по 6 червня пройшов фестиваль «Вивчаємо Європу», наприкінці якого було підведено підсумки роботи клубу в навчальному році..